עו"ד רשלנות רפואית המלצות

חשיבותם ותפקידם של עורכי דין רשלנות רפואית

רשלנות רפואית היא תחום משפטי העומד בפני עצמו, ובו מתמחה משרדנו כבר למעלה מחמש עשרה שנה. בשורות הבאות נביא מידע על פועלם של עורכי דין רשלנות רפואית ועל החשיבות של בחירה נכונה במי שילווה וייצג אתכם.

למידע נוסף לחצו כאן

 

הליווי שמעניק עורך הדין

הליווי של עורכי דין רשלנות רפואית מתחיל כבר למן הפגישה הראשונה, אליה תתבקשו להביא כל מסמך ותיעוד שכבר מצוי בידיכם הקשור למקרה ההתרשלות האמור. בפגישה עורך הדין ישמע את כל השתלשלות האירועים מהזווית שלכם, יבחן את המסמכים ומכאן יוכל להסביר לכם על ההמשך. ראשית, הוא יסביר האם לדעתו יש "קייס" לתביעה ומהם באופן כללי סיכויי ההצלחה. חשוב להבין כי לא ניתן להתחייב מראש – לא להצלחה ולא לגובה הפיצויים שתקבלו – אך ניתן לתת אומדן של עשרות, מאות אלפי שקלים או למעלה מכך.

בנוסף, עורך הדין יסביר לכם על ההליך המצפה לכם מעתה והלאה לאורך התביעה, מהי מסגרת הזמן ומהם הצעדים שיידרשו. הוא ילווה אתכם בכל צעד ושעל – למשל בהשגת התיעוד הרפואי המלא מהרופא או המוסד הרפואי שהתרשלו, מה שיכול להיות משימה מורכבת לעיתים, ועורך הדין יודע כיצד לפתור אותה. בנוסף, עורך הדין יפנה אתכם במידת הצורך אל בעל מקצוע, רופא בפני עצמו, אשר יספק חוות דעת רפואית שמפרטת את הנזקים שנגרמו לכם. כמו כן, הוא יעמוד בקשר מול הנתבעים ובמידת הצורך ייצג אתכם בדיונים מולם שעשויים להוביל להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט.

וכמובן, ככל שהדברים הולכים לכיוון בית המשפט, עורך הדין יבנה את הטיעונים והסימוכין, את האסטרטגיה ואת הכלים, וייצג אתכם במהלך הדיונים בנחישות ובמרץ.

עו"ד רשלנות רפואית המלצות

איזה עורך דין לבחור לתביעת רשלנות רפואית

כאמור, רשלנות רפואית היא תחום בפני עצמו בעולם המשפט ויש בו מורכבויות רבות, המחייבות עורכי רשלנות רפואית להפגין בקיאות מעמיקה – הן במינוחים רפואיים ובהכרת המערכות והפרוצדורות הרפואיות, והן בפן המשפטי על החוקים, התקנות, הפסיקות, התקדימים, ראשי הנזק האפשריים וכיוצא בזאת. על כן, כאשר בוחרים עורך דין שייצג אתכם יש לשים דגש על מי שבאמת מתמחה בתביעות רשלנות רפואית, שצבר ניסיון רב בתחום ושמאחוריו הצלחות מוכחות. כמו כן, כדאי שיהיה זה עורך דין שאתם מרגישים בנוח עימו שכן תביעות רשלנות רפואית מערבות חשיפה אישית של חולשה, פגיעות ונזקים, ועליכם לחוש שמדובר באדם המקשיב לכם ויכול לתת עוגן בתקופה לא פשוטה העוברת עליכם. ולבסוף, באשר לעלויות של עורך הדין, הן אמנם משתנות בין משרדים אך ככלל דומות למדי ונקבעות כשיעור מסוים מגובה הפיצויים שיתקבלו, כך שלמעשה התשלום לעורך הדין מהווה חלק מראשי הנזק ואינו בא על חשבון הכספים המגיעים לכם.

לפרטים נוספים ולקבלת ליווי משפטי מאת עורכי דין רשלנות רפואית, הנכם מוזמנים לפנות אל משרד עוה"ד ליאור וימן ושות' בטלפון 04-8289090.

 

יצירת קשר

דילוג לתוכן