צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


  רשלנות רפואית

  משרד עוה"ד ליאור וימן ושות', בעל ניסיון של כ-15 שנה, מתמחה בייצוג תובעים בכל סוגי תביעות רשלנות רפואית:

  • רשלנות באבחון;
  • איחור באבחון;
  • רשלנות במעקב ההיריון ו/או בהליך ניהול הלידה;
  • רשלנות בטיפולי שיניים;
  • רשלנות בניתוחים פלסטיים; ועוד.

   

  צוות המשרד ועו"ד ליאור וימן שבראשו, פועל ללא לאות כדי לסייע לתובע ולבני משפחתו לממש את מלוא הזכויות המגיעות להם, ולהשיג עבורם את הפיצוי המקסימלי בגין הנזק שנגרם לתובע כתוצאה מרשלנות רפואית. כל זאת בשקיפות מלאה, באדיבות, בסבלנות, במקצועיות ללא פשרות ובהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

   

  רשלנות רפואית – עורכי דין מיומנים

  במשרד ליאור וימן ושות' עוסקים מזה שנים בתביעות נזיקין לסוגיהן השונים, ומעניקים בין היתר שירותי עו"ד רשלנות רפואית. מדובר בתביעות שמטרתן להשיג את הפיצויים המרביים מהגורם שהתרשל, החל ברופא הפרטי ועד למרכז רפואי, כאשר לרוב הגורם שנדרש לשלם הוא למעשה חברת הביטוח של הנתבע.

  עורך דין רשלנות רפואית בחיפה ממשרדנו מטפל בכל סוגי התביעות, כגון רשלנות באבחון, במעקב הריון, בניהול לידה, בטיפולי שיניים, בניתוחים פלסטיים וכדומה. יש לציין כי מדובר בתביעות שיכולות להגיע לסכומים נכבדים, אך לשם כך חשוב לקבל ליווי מטעם עורכי דין רשלנות רפואית בחיפה בעלי הבנה מעמיקה וניסיון רב.

  השגת פיצויים בתביעת רשלנות רפואית

  אם תחפשו עבור רשלנות רפואת עו"ד מומלץ הוא בוודאי יסביר לכם שהשגת הפיצויים אינה כה פשוטה. המוסד הרפואי או הרופא הפרטי בוודאי לא ימהרו להודות בטעות שתפגע במוניטין שלהם, וגם חברת הביטוח לא תשמח לשלם סכומים גבוהים. לכן, אחרי שתקבלו על עו"ד רשלנות רפואית בחיפה המלצות, הדבר הראשון שיקרה הוא פגישה בה ייאמדו סיכויי ההצלחה שלכם. ההצלחה אינה מובטחת שכן הגורם הנתבע ינסה להראות שהתנהל בצורה סבירה הצפויה מהעוסק במקצוע, ושגם אם טעה היה זה בגדר הסביר ולא רשלנות. כמו כן, הוא ינסה להראות שהנזקים שלכם אינם חמורים במיוחד, ואף אינם קשורים להתנהלותו.

  לפיכך, חשוב לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית בקריות שיודע להתנהל בתביעות אלו מתחילתן ועד סופן, החל בהשגת התיעוד הנדרש, דרך קבלת חוות דעת רפואית מקצועית, ועד לעמידה איתנה בבית המשפט. לפרטים נוספים וקבלת סיוע מקצועי פנו אל משרדנו בטלפון 04-8289090.

   

  צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

  השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


   דילוג לתוכן