צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


  תביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי

  משרד עוה"ד ליאור וימן ושות', בעל ניסיון של כ-15 שנה, מתמחה בייצוג תובעים בכל סוגי התביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי:

  • תביעות להכרה בנכות כללית;
  • תביעות להכרה בנכות כתוצאה מתאונת עבודה;
  • תביעות להכרה בנכות כתוצאה מתאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה;
  • קבלת פטור ממס בשל מצב רפואי;
  • ייצוג בוועדות הרפואיות;
  • תביעות לקבלת שירותים מיוחדים;
  • תביעות סיעוד;
  • תביעות ניידות; ועוד.

   

  צוות המשרד ועו"ד ליאור וימן שבראשו, פועל ללא לאות כדי לסייע לתובע לממש את מלוא הזכויות המגיעות לו בביטוח הלאומי, ולהשיג עבורו את הפיצוי המקסימלי בגין הנזק שנגרם לו. כל זאת בשקיפות מלאה, באדיבות, בסבלנות, במקצועיות ללא פשרות ובהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

   

  שירותי עורך דין ביטוח לאומי

  אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ, ליווי וייצוג מטעם עורך דין ביטוח לאומי, כדאי שתדעו שלמשרד עורכי הדין ליאור וימן ושות' יש ניסיון רב בתחום בכל סוגי ההליכים והתביעות. עוד חשוב לדעת שאת הפניה אל עורך דין לביטוח לאומי כדאי לבצע עוד בתחילת הדרך ולפני הגשת התביעה הראשונית, כדי להימנע מטעויות שעלולות להקטין את הכספים וההטבות המגיעים לכם.

  בעולם מושלם, עורך דין לענייני ביטוח לאומי כלל לא היה נדרש. הרי אתם משלמים מדי חודש דמי ביטוח לאומי בדיוק על מנת שתוכלו לקבל סעד בעת פגיעה, מחלה ומצוקה. יחד עם זאת, עורך דין ביטוח לאומי בחיפה יסביר לכם שהמוסד ממש לא ממהר לשחרר כספים. לפניכם עומד הליך בירוקרטי ממושך אשר בו לא פעם ינסו להפחית מהזכויות המגיעות לכם, בין אם מדובר בתביעה להכרה בנכות כללית עקב תאונת עבודה או מחלה, תביעת ניידות, סיעוד, שירותים מיוחדים וכן הלאה.

  כך למשל, על הדרך עומדת בפניכם וועדה רפואית של המוסד, ועו"ד לביטוח לאומי יסביר שקביעותיה עושות הבדל של שמיים וארץ – למשל בין קבלת קצבה חודשית למענק חד פעמי. לפיכך, עורכי דין ביטוח לאומי בחיפה מסייעים לכם לכל אורך הדרך, החל במילוי הטפסים הראשונים בלי לבצע שגיאות שעלולות לעלות ביוקר בהמשך, דרך הכנה לקראת הוועדה הרפואית ואף ייצוג שלכם בפגישה, ועד לערעורים ודיונים מול הביטוח הלאומי כדי שתמצו את מלוא זכויותיכם. לפרטים נוספים וקבלת סיוע מקצועי פנו אל משרדנו בטלפון 04-8289090.

  צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

  השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


   דילוג לתוכן