צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


  תביעת ביטוח סיעודי

  כמבוטחי קופות החולים בישראל, אנו משלמים מידי חודש בחודשו עבור פוליסת ביטוח סיעודי כך שביום בו חס וחלילה נהפוך סיעודיים ונזדקק באופן קבוע לעזרת הזולת לצורך התפקוד והטיפול בעצמנו, נוכל לממש את הפוליסה ולקבל את תגמוליה בגין מצב סיעודי, בו נפגעה יכולת התפקוד העצמאי היום-יומית שלנו. התפיסה הרווחת לפיה "מצב סיעודי" צפוי לפקוד רק קשישים ואנשים חולים היא שגויה, היות שכל אחת ואחד מאיתנו עלול להפוך לסיעודי, מחמת מחלה קשה או תאונה. אנשים רבים רוכשים לעצמם ו/או לבני משפחתם גם ביטוח סיעודי פרטי בחברות הביטוח השונות. מצב הדברים כיום הוא כזה שלאחר שנים במהלכן שילם המבוטח כספים רבים לחברת הביטוח וכאשר הוא הופך לסיעודי, מערימה עליו המבטחת קשיים ומכשולים בקבלת הפיצויים להם הוא זכאי. לכן, אם אתם או קרובכם הפכתם סיעודיים ובבואכם לממש את פוליסת הביטוח הסיעודי ולדרוש את תגמוליה, עליכם לפנות ראשית כל לעורך דין נזקי גוף העוסק בתביעת ביטוח סיעודי שילחם על זכויותיכם.

  עורך דין תביעת ביטוח סיעודי

  מבוטחים סיעודיים רבים מגישים לחברות הביטוח תביעת ביטוח סיעודי, וחרף מצבם הרפואי נדחים על ידי חברות הביטוח באופן מלא או חלקי. בנסיבות מסוימות, מחליטות חברות הביטוח להפסיק את תשלומי התגמולים למבוטחים סיעודיים לאחר תקופה מסוימת בה משולמים להם כספי הביטוח. כאן נבהיר ונחדד כי החלטות מקפחות מעין אלה אינן מוחלטות, וניתן בהחלט לתקוף אותן בזכות ייצוג משפטי של עורך דין נזיקין המתמחה בתביעת ביטוח סיעודי באמצעות ערעור או השגה, שיש בהם כדי לזכות את המבוטח בתגמולי הפוליסה להם הוא זכאי.

  תביעת ביטוח סיעודי

  תביעת ביטוח סיעודי – אל תוותרו על הכספים המגיעים לכם

  עורך דין לתאונות עבודה ליאור וימן וצוות משרדו, פעלו עד כה בהצלחה למען מבוטחים סיעודיים רבים אשר בזכות עבודה משפטית מקצועית ואיכותית קיבלו את מלוא התגמולים להם היו זכאים לפי פוליסות הביטוח הסיעודיות. עם פנייתכם למשרדנו נבחן את סיכויי תביעת ביטוח סיעודי, בין היתר על סמך תנאי הפוליסה, התיעוד הרפואי והתכתובות מול חברת הביטוח, נקבע עמכם פגישה לבירור יסודי של הפרטים ונעריך עבורכם את סיכויי תביעתכם להתקבל.

  צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

  השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


   דילוג לתוכן