צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


  עורך דין תביעות סיעוד

  החלטת חברת ביטוח לדחות תביעת מבוטח סיעודי מקפחת ומעלה תחושות קשות. מדובר פעמים רבות בהחלטה שגויה ובלתי מוצדקת, שיש בה כדי להשפיע באופן ניכר על חייו של המבוטח הסיעודי ובני משפחתו. אדם שמצבו סיעודי, בכל גיל, הוא מי שמצבו הרפואי עולה כדי נכות תפקודית, כלומר שאינו מסוגל לבצע פעולות יום-יומיות פשוטות הקשורות בטיפול בעצמו ונקראות בקיצור ADL – כולן או חלקן כתלות בפוליסה:

  אכילה ושתייה; רחצה; הלבשה והפשטה; הליכה; שליטה בסוגרים; מעברים (קימה ושכיבה). ירידה קוגניטיבית כמו אלצהיימר וצורות דימנטיות שונות עולה לעיתים כדי מצב סיעודי.

  עורך דין תביעות סיעוד למען זכויותיכם

  החולה הסיעודי זקוק לעזרת הזולת באופן קבוע, ומכאן עולה צורך בסיוע כספי שיאפשר לו לממן עזרה שכזו ולהתמודד עם נכויותיו וצרכיו. כמענה לצורך זה, מציעות חברות הביטוח פוליסות ביטוח סיעודי שיזכה בגימלה כאשר יהפוך חלילה המבוטח לסיעודי. נציין כי מבוטחים רבים של קופות החולים אינם מודעים לעובדה כי ביטוח הבריאות המשלים תחתיו הם חוסים עם הצטרפותם לקופה, הוא ברוב המקרים גם ביטוח סיעודי.

  עורך דין תביעות סיעוד

  עורך דין תביעות סיעוד – אל תוותרו על כספי הפוליסה!

  מאות חולים סיעודיים פנו עד כה אל משרדנו כדי לקבל את כספי הפוליסה, בין אם מדובר בביטוח המשלים של קופת החולים ובין בפוליסה פרטית או פוליסה המבטחת את עובדי הארגון אליו הם משתייכים ("פוליסה קולקטיבית"). בזמנים בהם רכשו את הפוליסות, סברו מבוטחים אלה כי כאשר יהפכו למוגבלים מבחינה תפקודית, תשלם להם המבטחת את גימלת הסיעוד וכספים עבור הוצאות רפואיות נוספות, כפי שהתחייבה. מבוטחים אלה שילמו שנים למבטחות במיטב כספם, אך ברגע האמת התבדו כשהמבטחות סירבו לשלם את תגמולי הפוליסות, בניסיון לפטור אותם בתואנות שווא מקוממות ונימוקים בלתי מוצדקים שכל מטרתם לשחרר אותן מחובתן כלפי המבוטחים שהפכו לסיעודיים, למשל בטענת "הפרת חובת הגילוי". תביעתכם לסיעוד נדחתה? ניתן לתקוף את ההחלטה בזכות ייצוג עורך דין נזיקין ליאור וימן שפעל עד כה למען רבים שזכו במלוא תגמולי הפוליסה, חרף החלטת חברת הביטוח לדחות את תביעתם בשל מצבם הסיעודי המזכה.

  צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

  השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


   דילוג לתוכן