עורך דין לנזקי גוף בצפון

תפקידו של עורך דין לנזקי גוף בצפון הוא ללוות אתכם לאורך כל שלבי התביעה, בין אם היא מוגשת לבית המשפט, אל המוסד לביטוח לאומי או למשרד הביטחון, בדיונים מול הצד הנתבע, מול חברת הביטוח הפרטית שלכם או של הצד השני, וכן הלאה. מטרתו גם עורך הדין היא ברורה: להשיג עבורכם את מירב הפיצויים המגיעים לכם כחוק, בין אם הם מגולמים באופן כספי ובין אם דרך זכויות כגון החזר הוצאות רפואיות, שיקום מקצועי ועוד.

 

נפגעתי – את מי אני תובע?

עורך דין לנזקי גוף בצפון יסביר לכם כי ישנם גורמים שונים שאותם ניתן לתבוע, המשתנים ממקרה למקרה. כך למשל, אדם שנפגע עקב נפילה בבור במדרכה, יכול לתבוע את הרשות המקומית האחראית על תחזוקת הדרך, ואילו אדם שנפגע עקב החלקה בחנות – יכול לתבוע את בעלי החנות. לעומת זאת, אדם שנפגע עקב נפילה של חפץ כבד עליו במקום התעסוקה עשוי לתבוע את המעסיק בגין התרשלות, ואילו אדם שנפגע עקב טיפול רפואי רשלני יכול לתבוע את איש הטיפול או המוסד המטפל.

ישנם מצבים נוספים המאפשרים תביעה של גורמים שונים, ולכך מצטרפים גופים כמו הביטוח הלאומי, חברות הביטוח הפרטיות ומשרד הביטחון. כך למשל, אל המוסד לביטוח לאומי ניתן לפנות בתביעה להכרה כנפגע עבודה, במידה והתרחשה תאונה במסגרת מקום התעסוקה – לרבות תאונת דרכים ואף מחלת מקצוע שיכולה להיגרם לאורך זמן טיפין טיפין. בנוסף להכרה כנפגע עבודה, יש לבצע תהליך הכולל וועדה רפואית שקובעת אחוזי נכות, לקבל דרגת אובדן כושר עבודה מפקיד התביעות של המוסד, להגיש עררים במידת הצורך, ועוד.

עוד גורם משמעותי הוא כמובן חברות הביטוח הפרטיות. כך למשל, אדם בנפגע בתאונת דרכים בגופו יהיה זכאי על פי חוק לפיצויים במסגרת ביטוח חובה מטעם החברה המבטחת את רכבו, וזאת ללא קשר לאשמתו או אי אשמתו בתאונה. גם במקרה שלרכב המעורב בתאונה לא היה ביטוח חובה ניתן לפנות אל קרנית לקבלת הפיצויים. מאידך, ניתן לתבוע פיצויים מחברות הביטוח במקרים של אובדן כושר עבודה או חלילה מוות, דרך קרנות הפנסיה, ביטוחי מנהלים ופוליסות פרטיות שמחזיק המבוטח.

עורך דין לנזקי גוף בצפון

סיוע מקצועי – חובה!

יש להבין כי תביעות נזקי גוף באשר הן עשויות בהחלט להיות מורכבות וממושכות, כאשר על הדרך יש להתמודד מול מכשולים ואתגרים. על כן, אין תחליף לפנייה אל עורך דין לנזקי גוף בצפון אשר ילווה וידריך אתכם כבר מהשלבים הראשונים. כדאי לתת עדיפות למשרד עורכי דין אשר דיני נזיקין הם תחום התמחותו העיקרי ואף הבלעדי, שמאחוריו שנות ניסיון רבות ובדגש על תחום התביעה שלכם, שיש לו הצלחות מוכחות ורשימה ארוכה של לקוחות, וששירותיו ניתנים באופן אישי ואדיב על ידי עורכי דין ואנשי צוות הפועלים ללא לאות למענכם.

לפרטים נוספים וקבלת סיוע מקצועי פנו אל משרד עו"ד ליאור וימן בטלפון 04-8289090.

יצירת קשר

דילוג לתוכן