עורך דין דיני נזיקין

לעורך דין דיני נזיקין יש את הבקיאות והניסיון הדרושים לניתוח סוגיות וטיפול בענייני נפגעי עו"ד תאונות דרכים יישמח לעמוד לרשותכם, תאונות עבודה, תאונות שאירעו בשל רשלנות וכן בנפגעי רשלנות רפואית, ומנהל עבור לקוחותיו מגעים מול גופים שונים לצורך מיצוי זכויותיהם, כמו המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח. אופי התיקים והסוגיות בהם מטפל עורך דין דיני נזיקין מחייבים גישה עניינית ומקצועית, תשתית ידע עשירה והיכרות עם מגמת פסיקת בתי המשפט, ויחד עם זאת רגישות של עורך הדין כלפי לקוחותיו והתנהלות מסודרת ועקבית במהלך ניהול ההליכים.

עורך דין דיני נזיקין – פיצויים לנפגעי תאונות

עם חקיקתו, הביא חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים לשינוי בנוגע למנגנון תשלום פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, כהגדרתה בחוק, בזכות תכליתו הסוציאלית. נדגיש כי ייצוג הניזוק ע"י עורך דין דיני נזיקין וניסיונו בתביעות מול חברות הביטוח הוא פרמטר עיקרי וקריטי ביחס לסכום הפיצוי שישולם לניזוק מחברת הביטוח. כאשר מדובר בתאונה בה היה הניזוק מעורב והיא ארעה בדרכו למקום עבודתו, בשובו לביתו או תוך כדי ועקב עבודתו – הרי שמדובר בתאונת עבודה ומקום בו ישנה זיקה כזו, יייצג עורך דין נזיקין בחיפה את הניזוק גם בהליכים מול המוסד לביטוח לאומי למיצוי זכויותיו לרבות דמי פגיעה וגמלת נכות, ככל שנותרה לניזוק כתוצאה מהתאונה.

 

עורך דין דיני נזיקין – אל תתפשרו על שירות משפטי מקיף

חשוב להבין כי ההליכים נושאים אופי משפטי מובהק ורבים מהם מגיעים לפתחו של בית המשפט. משום כך, מומלץ להתעקש על ייצוג המעניק מעטפת משפטית מלאה ע"י עורך דין דיני נזיקין שיש לו את הרישיון והפרופסיה לייצג את הניזוק בכל השלבים והחוליות בתביעה, בין היתר בעררים על החלטות הוועדות הרפואיות במוסד לביטוח לאומי. עורך דין דיני נזיקי גוף בחיפה ליאור וימן וצוות משרדו מתחייבים להשקעת מירב המשאבים המקצועיים ולחתירה בלתי מתפשרת לקבלת סכום הפיצוי המקסימלי ביותר עבור כל לקוח, וייצוגו מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי וכל גורם רלוונטי אחר בנסיבות, בין היתר בזכות צוות מומחים רפואיים ואנשי מקצוע נוספים היועצים למשרד, תוך הקפדה על מענה מקצועי ומהימן.

יצירת קשר

דילוג לתוכן