צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


  תביעות נזיקין

  משרד עוה"ד ליאור וימן ושות', בעל ניסיון של כ-15 שנה, מתמחה בייצוג תובעים בכל סוגי תביעות הנזיקין, לרבות תביעות מול המוסד לביטוח לאומי ותביעות מול חברות הביטוח וגופים אחרים:

  • תביעות בגין נזקי גוף כנגד רשויות מקומיות, בעלי מקרקעין, גופים ציבוריים ופרטיים;
  • תביעות בגין נזקי גוף ורכוש מול חברות הביטוח הפרטיות;
  • תביעות בגין נזקי גוף מול הביטוח הלאומי;
  • תביעות בגין נזקי גוף מול משרד הביטחון;
  • תביעות בגין נפילות, פציעות וחבלות; ועוד.

   

  צוות המשרד ועו"ד ליאור וימן שבראשו, פועל ללא לאות כדי לסייע לתובע לממש את מלוא הזכויות המגיעות לו ולהשיג עבורו את הפיצוי המקסימלי בגין הנזק שנגרם לו או לרכושו. כל זאת בשקיפות מלאה, באדיבות, בסבלנות, במקצועיות ללא פשרות ובהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

  עורכי דין לתביעות נזיקין

  נפגעתם ברכוש או חלילה בגוף עקב התנהלותו של אדם פרטי, גוף מוסדי או רשות מסוימת? שואפים להוציא את הצדק לאור ולזכות בפיצויים המגיעים לכם? אם כן, במשרד עורכי הדין ליאור וימן ושות' מעניקים ייעוץ, ליווי וייצוג בתביעות נזיקין. אנו מגישים כל סוג של תביעת נזיקין מול כל גוף רלוונטי לרבות חברות הביטוח והביטוח הלאומי, גופים פרטיים וציבוריים, רשויות מקומיות, משרד הביטחון, בעלי מקרקעין ועוד.

  השגת פיצויים בתביעות נזיקין

  ניתן להשיג בתביעת נזיקין פיצוי שיכול להגיע בקלות לעשרות ואף למאות אלפי שקלים. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי הצלחה בתביעת נזיקין נגד שכן, רשות מקומית, המדינה וכן הלאה, אינה עניין של מה בכך. בעוד אתם תשאפו להוכיח את הנזקים שנגרמו לכם, לרבות הוצאות על טיפולים רפואיים, תיקוני רכוש, כאב וסבל וכדומה, ולהראות כי הם נגרמו במישרין עקב התנהלות הנתבע, הרי שהצד השני יפעל באופן הפוך. כלומר, בתביעת נזיקין תאונת דרכים, נפילה וכדומה יפעל הצד השני כדי להוכיח שהנזקים שנגרמו לכם הם קטנים ואף לא קיימים, שאין קשר בין התנהלותו לבין הנזק, ובכל מקרה שהתנהלותו היתה סבירה לחלוטין ואינו אחראי למה שקרה.

  לפיכך, הוכחת נזק בתביעת נזיקין מחייבת היערכות נכונה, השגת ראיות משמעותיות, בניית טיעונים משכנעים, ועמידה איתנה בפני בית המשפט ובאי הכוח של הנתבע. למשרדנו ניסיון רב שנים בהגשת תביעת נזיקין נגד המדינה וגורמים פרטיים וציבוריים, עם הצלחות שהביאו ללקוחותינו פיצויים משמעותיים וצדק. לפרטים נוספים וקבלת סיוע מקצועי פנו אל משרדנו בטלפון 04-8289090.

   

  צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

  השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


   דילוג לתוכן