צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


  אודות

  "בענייני אמת וצדק אין הבדל בין בעיות גדולות וקטנות, שכן הנושאים הנוגעים לטיפול באנשים זהים זה לזה."

  (אלברט איינשטיין)

  עו"ד ליאור וימן, בעל משרד עורכי הדין 'ליאור וימן ושות", הוא בעל תואר ראשון במשפטים וניסיון מעשי של כ-15 שנה בעריכת דין ובליטיגציה אזרחית; בעל תעודות השתלמות בקורסים שונים בתחום הנזיקין, הרשלנות הרפואית והביטוח מטעם המכון להשתלמות של לשכת עוה"ד בישראל; בעל הסמכה רשמית לערוך ייפויי כוח מתמשך; חבר בוועדת הנזיקין ויו"ר ועדת הנכים של לשכת עוה"ד במחוז חיפה.

  מאז שהתקבל כחבר בלשכת עוה"ד בשנת 2008, מתמחה עו"ד ליאור וימן בייצוג תובעים בתביעות נזיקין בגין נזקי גוף ו/או רכוש מול חברות הביטוח, גופים פרטיים והמוסד לביטוח לאומי במקרים של תאונות דרכים, תאונות עבודה, פציעות ברשות הרבים, דחיית תביעות סיעוד, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, תביעות כנגד קרנות הפנסיה, רשלנות רפואית ועוד.

  "בחרתי בתחום דיני הנזיקין מתוך רצון כנה ואמיתי לסייע לאנשים, ברגעים ובמקומות שבהם הם מרגישים הכי פחות חזקים. סוג של מלחמת דוד בגוליית. מבחינתי, לייצג תובע מול המוסד לביטוח לאומי או מול חברת הביטוח הפרטית זו אחריות כבדה. אחריות לשלומו, לשלום משפחתו, לעתידו ולרוב אף לבריאותו. זה מה שמניע אותי קדימה, זה מה שגורם לי לקום בכל בוקר ולהילחם עבור כל לקוח במקצועיות ללא פשרות, בשקיפות מלאה ובלב חפץ". (עו"ד ליאור וימן).

  צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

  השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


   קורל ביטון

   מקצועיות ונאמנות ברמה גבוהה!!

   הילה לוי

   עורך הדין ליאור ויימן מקצועי אמין יסודי ואלוף בתחומו. ניכר כי מאוד אוהב את תחום עיסוקו ועובד מהלב ומהנשמה. טיפל לי בשני תיקים תמיד זמין עבור...

   אסיה צוקרמן

   ליאור ויימן - מקצועיות זה הדבר הראשון שמאפיין את הבן אדם, שירות VIP. לכל לקוח הדי טוב שקיים,מעבר למקצועיות בן אדם מסור עוזר בכל דבר אפשרי. מאוד...
   דילוג לתוכן