צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


  אובדן כושר עבודה

  משרד עוה"ד ליאור וימן ושות', בעל ניסיון של כ-15 שנה, מתמחה בייצוג תובעים בכל סוגי תביעות אבדן כושר עבודה:

  • תביעות אובדן כושר עבודה בפוליסות ביטוחיים;
  • תביעות אובדן כושר עבודה מול המוסד לביטוח לאומי; ועוד.

   

  צוות המשרד ועו"ד ליאור וימן שבראשו, פועל ללא לאות כדי לסייע לתובע לממש את מלוא הזכויות המגיעות לו, ולהשיג עבורו את הפיצוי המקסימלי בגין הנזק שנגרם לו כתוצאה מאבדן כושר העבודה. כל זאת בשקיפות מלאה, באדיבות, בסבלנות, במקצועיות ללא פשרות ובהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

   

  עורך דין אובדן כושר עבודה

  משרד עורכי הדין ליאור וימן ושות' עוסק מזה שנים בכל הקשור בתביעות נזיקין וביטוח מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי וגורמים רלוונטיים אחרים. בין היתר אנו מעניקים ליווי של עורך דין לאובדן כושר עבודה עקב מחלה או תאונה. מדובר במקרים בהם נפגעת יכולתו של אדם להתפרנס בצורה חלקית או מלאה, ו/או באופן הגורם לירידה במשכורתו ולאי יכולת להשתלב במקצוע במתאים להכשרתו והשכלתו.

  זכויות בעת אובדן כושר עבודה

  אי כושר עבודה הוא נושא יותר מורכב ממה שנראה על פני השטח. מהצד האחד קיים הנפגע המעוניין לקבל את זכויותיו, הטבותיו והכספים שמגיעים לו מהגופים השונים. מהצד השני קיימים גורמים כמו הביטוח הלאומי וחברות הביטוח הפרטיות, ולעיתים אף קופות החולים, שאינם ממהרים לשחרר כספים ולחלק הטבות. אכן, במקרים רבים תטען חברת הביטוח למשל כי אובדן כושר עבודה בתאונת דרכים של אדם מסוים, אינו כזה שמונע ממנו למצוא תעסוקה הולמת להכשרתו ולהשכלתו, או כזה המונע ממנו להשתלב בתחום תעסוקה שמפחית ממשכורתו באופן מהותי. עקב כך מתקיים קושי להשיג את הסכומים וההטבות שהאדם ומשפחתו כה זקוקים להם בעת הזו.

  עורך דין אובדן כושר עבודה בתל אביב או בכל עיר אחרת, יסייע לכם להבין היטב את זכויותיכם מהפוליסות השונות ולפי המגיע לכם מהביטוח הלאומי ומקופות החולים. בנוסף, עורך דין תביעת כושר עבודה יעזור לכם להתדיין מול חברת הביטוח ואף בבית המשפט בנחישות ובלי לוותר או להתקפל, עד לקבלת פיצויים לאובדן כושר עבודה בסכום ובהיקף הגבוה ביותר שאפשר. לפרטים נוספים וקבלת סיוע מקצועי פנו אל משרדנו בטלפון 04-8289090.

  צריכים עזרה בתביעת נזיקין או כנגד חברת הביטוח?

  השאירו פרטים ועו"ד ליאור וימן יחזור אליכם בהקדם


   דילוג לתוכן